Računar DSCL i3-14100/16GB/M.2 512GB/500W
Brend:
EAN: 2025270200001
Cena:
62.027 RSD
Na stanju
Opis
Platforma
Intel
Tip procesora
CPU s1700 INTEL Core i3-14100  4-Core 3.50GHz (4.70GHz) Tray
Opis procesora
Model procesora
CPU s1700 INTEL Core i3
Maticna ploca
Tip grafičke karte:
Integrisana
Grafička karta (opis)
Intel® UHD Graphics 630
Ram memorija
16GB
Opis memorije
RAM DDR4 16GB 3200MHz
HDD1
NVMe  512GB
Hard Disk (opis)
SSD M.2 NVMe 512GB
HDD2 (opis)
NEMA
Mrežni interfejs
Realtek ®  GbE LAN čip (1 Gbps/100 Mbps)
Audio
Realtek 2/4/5.1/7.1-channel
Slotovi za proširenje
1x PCIe 4.0 x16,
1x PCIe 3.0 x1
1x M.2/​M-Key (PCIe 3.0 x4, 2280/​2260/​2242)
Priključci na zadnjem panelu
1x VGA (iGPU),
1x HDMI 2.1 (iGPU),
2x USB-A 3.0 (5Gb/​s, H610),
4x USB-A 2.0 (480Mb/​s),
1x RJ-45 1Gb LAN (Realtek RTL8111H),
3x 3.5mm Klinke (Realtek ALC897),
1x PS/​2 Combo
Priključci na prednjem panelu
2xUSB2.0 +HD AUDIO
Kućište
Kuciste Everest 723A Peak 500W Bright Black
Napajanje
500W
Napajanje (opis)
500W